Markīzes, pergolas un teltis – drošs, funkcionāls un moderns veids, kā paslēpties no mainīgiem laika apstākļiem!

Markīzes, pergolas un teltis – drošs, funkcionāls un moderns veids, kā paslēpties no mainīgiem laika apstākļiem!
  • 12.03.2024

Saule sāk spīdēt spožāk un ir īstais brīdis padomāt kā vasaras sezonā sevi pasargāt no saules stariem, lietus un vēja, gan mājas terasēs un nojumēs, gan āra kafejnīcās un restorānos. SIA RŪĶIS no savu ražoto produktu klāsta piedāvā funkcionālu, estētisku un drošu risinājumu – markīzes, pergolas un teltis. Esiet laipni aicināti mūsu klientu pulkā! Mēs palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko!

Markīzes – paslēpties no saules stariem

Markīzes ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas kombinēt stilu un funkcionalitāti. Markīzu audumi ir pieejami dažādās krāsās un rakstos. Mūsu piedāvājumā ir arī markīzu aksesuāri, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Jūs varēsiet izvēlēties markīzes ar saules, vēja un lietus sensoriem, vadības pulti, gaismas un siltuma sistēmām. Markīze piešķirs eleganci jūsu ārtelpām, nodrošinās aizsardzību pret UV starojumu un nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Pergolas – izveidojiet āra oāzi

Pergola ļauj baudīt dabu visos laika apstākļos, pat visneparedzamākajos. Mūsu sadarbības partneru ražotās pergolas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot to izturību un ilgmūžību. Jūs varēsiet izveidot mājīgu telpu savai atpūtai. Pergolu sānus iespējams aizvērt ar sietveida vai caurspīdīgiem aizkariem, bet stikla sistēmas jūs pasargās arī ziemas mēnešos.

Telts Zvaigzne – klientu iecienītākais modelis

Telts Zvaigzne ir mūsu klientu iecienītākais modelis. Viegli montējama un transportējama, ūdensnecaurlaidīga, lielisks nosegtās platības un cenas apvienojums – telts Zvaigzne būs labākais risinājums ballītēm, sporta un dārza svētkiem.

Pārveidojiet savu ārtelpu jau šodien

Ja meklējat drošu, funkcionālu un modernu patvērumu no saules un lietus Sazinieties ar mums. Mēs piedāvāsim jums piemērotāko risinājumu.