Sākums :: SIA Rūķis

rukis.lv

SIA “RŪĶIS”

Adrese: Mārkalnes iela 11

Rīga, LV-1024, Latvija


Tālr.: +371 67342089

Mob.tālr.: + 371 26436858

rukis@rukis.lv

Teltis

TeltisTeltis ir vieglas konstrukcijas būves, kuru montāžu un demontāžu iespējams veikt īsā laika periodā. Ja Jums nepieciešama telts ar speciālu formu un izmēriem, kas neietilpst standarta piedāvājumā - jautājiet, zvaniet, nāciet ciemos, mēs izdomāsim un izgatavosim. Mēs piedāvājam sekojošus telšu modeļus:

Markīzes

MarkīzesEsam itāļu markīzu ražotāja Gibus pārstāvji Latvijā. Iepērkam no Gibus markīzu detaļas un pašas markīzes komplektējam mūsu ražotnē. Tās pilnībā atbilst Gibus augstajiem standartiem.

Vieglas konstrukcijas angāri

Vieglas konstrukcijas angāriVieglas konstrukcijas angāri sastāv no metāla karkasa un PVC auduma pārsega. Angāru izmēriem nepastāv standarti un tie tiek izgatavoti katram klientam individuāli.

PVC auduma vārti

PVC auduma vārtiPVC auduma vārti ir izdevīgs risinājums, ja jānorobežo telpa no laika apstākļiem.

Auto tenti

Auto tentiSIA RŪĶIS izgatavo auto tentus un karkasus atbilstoši TIR prasībām. Auto tentiem iespējams uzklāt reklāmu izmantojot druku, trafarettehniku un līmplēves. Drukas uzklāšanai piedāvājam speciāli tam paredzētu materiālu, kas paildzina reklāmas noturību. Mūsu izgatavotajiem tentiem un karkasiem dodam divu gadu garantiju.

Pārsegi

PārsegiPārsegu izgatavošanā piedāvājam izmantot dažāda biezuma un faktūras PVC audumus, kas ļauj izmantot šos pārsegus dažādām vajadzībām. Iespējami arī audumi ar dažādām piedevām, kas garantē pārsegu nepelēšanu, ugunsdrošību. Tas var būt auto kravas pārsegs, pārsegs jumtam vai mājas fasādei, skatuvei, baseinam, smilšu kastei u.t.t.

SIA “Rūķis”

SIA RŪĶIS ir ražošanas uzņēmums, kas specializējies PVC auduma un metāla konstrukciju apstrādē. Uzņēmums dibināts 1991. gadā.

Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir telšu, angāru, pārsegu, auto tentu, markīzu un PVC auduma vārtu ražošana un montāža. Uzņēmuma galvenās vērtības ir kvalificēts un radošs personāls, kvalitatīvs produkts un apmierināts klients.

SIA RŪĶIS vienīgais Latvijā strādā ar firmas „Forsstrom” un „Zemat technology group” augstfrekvences iekārtām, kas nodrošina hermētisku un ļoti izturīgu PVC auduma šuvju apstrādi. Ražošanas galvenie pamatprincipi ir kvalitāte, drošība un vienkārša ekspluatācija.

Uzņēmums strādā ar sertificētiem materiāliem un mūsu sadarbības partneri ir:

  • Alumīnija profili - SAPA GROUP,
  • PVC audums un poliesters - Heytex Bramsche GmbH, Mexler Tehnologies SIA, Oy Scantarp Ab, Sauleda S.A, Stefano Mardegan S.r.l., Münchner autostoff handel GmbH
  • Markīzu detaļas un aksesuāri – Gibus SpA, Somfy Latvija,
  • Furnitūra - Franz Miederhoff OHG, Bozamet.

Mūsu klientu pulkā ir gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Visi mūsu piedāvātie produkti tiek ražoti katram klientam individuāli.

Esiet laipni aicināti mūsu klientu pulkā!